• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

      • Martin Svoreň
      • ocenený
      • Literárny Zvolen
      • Regionálne kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Michaela Nosáľová
      • ocenený
      • Literárny Zvolen
      • Regionálne kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
    • Celoštátne kolo

      • Tobias Kubiš
      • úspešný riešiteľ
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Daniel Tuhársky
      • úspešný riešiteľ
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Adam Hanes
      • úspešný riešiteľ
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Matyáš Juraj Krahulec
      • úspešný riešiteľ
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Martina Sedliaková
      • úspešný riešiteľ
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
    • Okresné kolo

      • Stela Fašková
      • 2. miesto
      • Atletika - skok do diaľky
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Vincent Eliáš Sibyla
      • 1. miesto
      • Atletika - beh na 600 metrov
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Veronika Féderová
      • 3. miesto
      • Atletika - hod kriket. loptičkou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Jaroslav Cerovský
      • 2. miesto
      • Atletika - hod kriket. loptičkou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Martin Antl
      • 2. miesto
      • Atletika - hod kriket. loptičkou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Jana Púpavová
      • 1. miesto
      • Atletika - hod kriket. loptičkou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Dávid Ľalík
      • 1. miesto
      • Atletika - hod kriket. loptičkou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Laura Luptáková
      • 1. miesto
      • Atletika - hod kriket. loptičkou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Veronika Féderová
      • 2. miesto
      • Atletika - beh na 50 metrov
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Laura Luptáková
      • 2. miesto
      • Atletika - beh na 50 metrov
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Adrián Čonka
      • 3. miesto
      • Atletika - vrh guľou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Adrián Čonka
      • 2. miesto
      • Atletika - hod kriket. loptičkou
      • Okresné kolo
      • Telesná a športová výchova
      • Lukáš Strigáč
      • 3. miesto
      • Štúrov Zvolen - rétorika
      • Okresné kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra