• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Okresné kolo

      • Kassia Sibylová
      • 2. miesto
      • Štúrov Zvolen - rétorika
      • Okresné kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
    • 2020/2021

    • Regionálne kolo

      • Matyáš Juraj Krahulec
      • 3. miesto
      • Hviezdoslavov Kubín - próza
      • Regionálne kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Veronika Malčeková
      • 3. miesto
      • Hviezdoslavov Kubín - próza
      • Regionálne kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
    • Celoštátne kolo

      • Natália Škorňová
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Martina Sedliaková
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Nikol Lalíková
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Alžbetka Zaušková
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Natália Féderová
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Adam Debnár
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Róbert Berky
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Sofia Svoreňová
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Daniel Tuhársky
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Samuel Mališ
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Veronika Mališová
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Viktória Malčeková
      • úspešný
      • iBobor
      • Celoštátne kolo
      • Informatika
      • Samuel Ďurica
      • ocenený
      • Hovorme o jedle, fotografická súťaž
      • Celoštátne kolo
      • Biológia
    • Krajské kolo

      • Viktória Malčeková
      • 21. miesto
      • Geografická olympiáda
      • Krajské kolo
      • Geografia
      • Viktória Malčeková
      • úspešný riešiteľ
      • Geografická olympiáda
      • Krajské kolo
      • Geografia
      • Veronika Mališová
      • 3. miesto
      • Biologická olympiáda C
      • Krajské kolo
      • Biológia
    • Okresné kolo

      • Matyáš Juraj Krahulec
      • 1. miesto, próza - 2. kat.
      • Hviezdoslavov Kubín
      • Okresné kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra