• Posedenie pri jedličke V DD a DSS

      14. 1. 2020

      Dňa 17.12.2019 boli deti z I. oddelenia ŠKD pod vedení pani vychovávateľky Danky Luptákovej navštíviť DD a DSS. Našich starkých sme potešili vianočnými piesňami, koledami a básničkami. Bolo super stráviť v ich spoločnosti pár chvíľ, zdieľať s nimi našu lásku, vďaku a pekné chvíle. Všetkým starkým sme rozdali aj darčeky a vianočné pozdravy. Na záver sme si už tradične zaspievali spoločnú koledu a popriali sme im veľa šťastia a zdravia do nastávajúceho nového roka. Našou snahou bolo spríjemniť starkým sviatočné vianočné chvíle a to sa nám aj podarilo, za čo sme boli odmenení veľkým potleskom.

     • Vianočná besiedka v 1. oddelení ŠKD

      14. 1. 2020

      Po celoročnej práci v ŠKD si deti z I. oddelenia vyzdobili svoju triedu a pripravili sa spoločne na vianočnú besiedku. Pár dní pred besiedkou doma vlastnoručne vyrábali darčeky pre svojich tajných priateľov. Naučili sa spoznať hodnotu Vianoc aj vďaka tomu, že nie je dôležité byť obdarovaný, ale aj vedieť niekoho obdarovať. Celé popoludnie sa nieslo vo vianočnom duchu, deti pozerali vianočné rozprávky, spievali koledy, tancovali. Všetci sa výborne zabávali. Medzi tanečnými kolami súťažili a pochutnávali si sa na rôznych dobrotách. Tie im pripravila ich pani vychovávateľka Danka Luptáková, aj za pomoci niektorých rodičov. Po rozbalení darčekov si deti spoločne zavinšovali veľa zdravia, šťastia a úspechov v nastávajúcom Novom roku 2020. Domov si odnášali kopec zážitkov a malé darčeky od svojej pani vychovávateľky.

      Fotoalbum TU.

     • Vianočný večierok v ŠKD 2

      9. 1. 2020

      Deti z II. oddelenia ŠKD dňa19.12.2019 privítali blížiace sa Vianoce vianočným večierkom. Tancovali, spievali, hrali sa a zabávali. Pod stromčekom si našli balíčky od pani vychovávateľky Petronely Uhrinovej, ale aj od detí navzájom. Deti si posadali do kruhu okolo stromčeka a postupne si rozdávali darčeky. Každé dieťa si pripravilo pre svojho kamaráta krátke poďakovanie za všetko, čo pre neho robí a podalo mu darček. Týmto milým gestom všetky deti vyjadrili úctu voči svojim kamarátom a spolužiakom a popriali si navzájom krásne VIANOCE.